Mihai Trăistariu îl apără pe CRBL, care s-a cuplat cu o fată cu 20 de ani mai tânără: „După ce ai o relație de 15-20 ani, se fâsâie tot”
:format(webp):quality(80)/http://www.b1tv.ro/wp-content/uploads/2024/07/mihai-traistariu.jpg)
Mihai Trăistariu i-a luat apărarea lui CRBL, după ce acesta a fost criticat pentru relația sa cu o fată mult mai tânără. Între CRBL și Olga Guțanu e o diferență de 20 de ani.
Trăistariu, despre relația lui CRBL cu Olga Guțanu
„CRBL avea și copil și nevastă. A divorțat de soție, a lăsat tot pentru această fată. Probabil simțea nevoia de o alinare după necazuri, după o zi grea. După ce ai o relație de 15-20 ani, se fâsâie tot, se strică ceva. Câteodată zici că decât să stai într-o relație doar așa, fiecare cu treaba lui, mai bine te iubești în altă parte. Nu l-aș judeca. Este un tip matur, el știe ce a ales.
Eu cred ce spune CRBL, am trăit și eu ce a trăit el. Există o stare de plictiseală. Dacă nu te potrivești cu persoana, te plictisești și ți se pare că stai degeaba. Deci, ți se poate întâmpla, chiar și cu copil”, a spus Mihai Trăistariu, pentru WOWbiz.
Trăistariu, criticat după ce a vorbit despre propriile relații
Recent, și Mihai Trăistariu și-a atras critici, după ce a dezvăluit că mai de mult a avut o relație cu o studentă care era leneșă, nu muncea și îi cerea lui bani și de microbuz. Dar artistul spune că subiectul l-a făcut și mai popular, ceea ce l-a ajutat până la urmă.
„De la o viralizare din asta îți faci o reclamă. Parcă am reînviat. YouTube-ul meu s-a dublat. Pe Tik-Tok îmi intră 100 – 200 de urmăritori noi pe zi, ceea ce nu pățeam până acum. Instagram-ul s-a mărit, Facebook îmi merge destul de bine”, a spus Trăistariu.